Zaloguj Odzyskaj hasło

Rejestracja

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Zarejestruj
Twój Partner w izolacjach

Newsletter


Dodaj Usuń

Szybki kontakt

22 739 04 44
696 404 404
firma@interchemall.com.pl

Aktualności

Nie tylko bombki czyli piankowe ozdoby na święta

20.12.2013

Święta to magiczny czas dla wszystkich, ludzie są dla siebie mili i serdeczni, uśmiechają się do siebie i składają sobie życzenia. Mamy sprzątają i przygotowują w kuchni różne pyszności. Dzieci piszą listy do Mikołaja w nadziei, że to właśnie ten wymarzony prezent znajdą pod choinką. 

 

Sama choinka to także magiczne drzewko cudów, zielone, pachnące, przyozdobione skrzącymi się lampkami i bombkami. Teraz bombki kupuje się w sklepie, ale kiedyś ozdoby choinkowe wykonywało się samodzielnie. Całe rodziny siadały przy wspólnym stole, śpiewały kolędy i razem tworzyły papierowe girlandy, słomkowe łańcuchy, ażurowe gwiazdki, ptaszki z piórek, orzechowe ludki i inne cudeńka. Teraz rodzice nie przekazują już dzieciom tradycji robienia zabawek na choinkę. Dzieje się tak nie tyle z niechęci ile z braku czasu, są jednak takie miejsca jak Willa Radogoszcz, gdzie dzieci na zajęciach plastycznych powracają do tej starej, ale jakże miłej tradycji. To tu dzieciaki uczą się jak zrobić gąbkowego ptaszka, piankowego ludka, nietłukące się bombki i inne magiczne stworki.

czytaj więcej


Przedsiębiorstwo Fair Play 2013

06.12.2013

Z dumą informujemy, że firmie Interchemall Sp. z o.o. już po raz szósty przyznano certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2013 oraz nagrodę specjalną „Brązowy Laur Fair Play”.

czytaj więcej


Kształtki i formatki przestrzenne

15.10.2013

Z przyjemnością informujemy że Firma Interchemall, jako jedna z niewielu firm w Polsce ma możliwość wytwarzania kształtek i formatek zabezpieczających z wyfrezowanymi gniazdami, grawerowania pianek i ich perforowania. 

 

czytaj więcej


Recykling w zabawie z Willą Radogoszcz

26.09.2013

Interchemall systematyczne dostarcza Willi Radogoszcz odpady poprodukcyjne, wykorzystywane w zajęciach plastycznych organizowanych dla Grodziskich dzieci. Dla dzieciaków to niesamowity świat miękkich gąbek, porowatych pianek, metalicznych pasków i wielu innych dziwnych materiałów dających się łatwo wycinać, malować i przyklejać. Z naszych, bajecznie kolorowych odpadów powstają istne cudeńka (kolorowe stworki, zabawki, ozdoby choinkowe czy kostiumy i rekwizyty do zabaw). Dzięki tym zajęciom dzieci rozwijają zdolności plastyczne, ucząc się jednocześnie efektywnego wykorzystywania odpadów i poznając jakże pożyteczny a zarazem magiczny świat recyklingu.

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/Radogoszcz?fref=ts

czytaj więcej


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »


INTERCHEMALL sp. z o.o. | ul. Chemiczna 18 | Natolin 05-825 Grodzisk Mazowiecki | tel: 22 739 04 44, kom: 696 404 404 | email: firma@interchemall.com.pl
Copyright © 2012 Interchemall Sp. z o.o.
Created by PostFactum