Zaloguj Odzyskaj hasło

Rejestracja

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Zarejestruj
Twój Partner w izolacjach

ICHbuild - izolacje do budownictwa

Firma Interchemall jest liderem produkcji taśm wykorzystywanych powszechnie w budownictwie. Są to produkty wykorzystywane do izolacji termicznej i przeciwdrganiowej.

Taśmy PE, samoprzylepne, wykonane z pianki polietylenowej o zamkniętej strukturze komórkowej. Ze względu na dobre właściwości izolacyjne nasze taśmy są powszechnie używane przy montażu systemów lekkiej zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych. Zastosowanie taśm powoduje zapobieganie przenoszeniu drgań z konstrukcji na otaczające elementy podłoża (ogranicza pękanie ścianek działowych).

Taśmy dylatacyjne brzegowe, charakteryzują się dużą elastycznością i niską chłonnością wody (dobra izolacja przeciwwilgociowa). Są lekkie, trwałe i łatwe w montażu. Dzięki swej elastyczności umożliwiają eliminację szkodliwego wpływu rozszerzalności termicznej posadzek betonowych.

Na życzenie klienta oferujemy szeroką gamę produktów wykonanych na bazie pianek: poliuretanowych (PU) w tym melaminy, polietylenowych (PE), PORONU, polichlorku winylu (PVC), gum komórkowych (EPDM), błon klejowych na różnorodnych nośnikach, oraz taśm rozprężnych, w wersji bez kleju, samoprzylepnej i dwustronnie samoprzylepnej. W naszej ofercie posiadamy gotowe systemy samoprzylepnych taśm i formatów wykorzystywanych do montażu, izolacji, uszczelniania, wygłuszania, zabezpieczania. Wykonujemy także taśmy na szpulach.


INTERCHEMALL sp. z o.o. | ul. Chemiczna 18 | Natolin 05-825 Grodzisk Mazowiecki | tel: 22 739 04 44, kom: 696 404 404 | email: firma@interchemall.com.pl
Copyright © 2012 Interchemall Sp. z o.o.
Created by PostFactum