Zaloguj Odzyskaj hasło

Rejestracja

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Zarejestruj
Twój Partner w izolacjach

O firmie

Witamy na stronie Interchemall!

W branży przetwórstwa spienionych tworzyw sztucznych w ciągu zaledwie kilku lat stanęliśmy na czele krajowych i zagranicznych producentów wyrobów rynkowych ze spienionych tworzyw sztucznych. Oferujemy naszym klientom to, co najlepsze - najwyższy w Polsce standard wyrobów i najnowocześniejsze technologie. Nasz Zakład Produkcyjny należy do najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych nie tylko w kraju, ale i za granicą. W ofercie posiadamy szeroki wachlarz produktów do uszczelnień, izolacji, montażu i wygłuszeń. 

Realizujemy zamówienia niestandardowe, przy czym naszym priorytetem jest dostarczanie Państwu unikalnych, innowacyjnych rozwiązań, całkowicie dostosowanych do konkretnych zastosowań i potrzeb. Dokładamy wszelkich starań, by nasze wyroby zapewniały wyłącznie najwyższe standardy, były przygotowane przy użyciu nowoczesnych technologii i sprawdzonych surowców. W tym celu prowadzimy badania w doskonale wyposażonym laboratorium badawczym, dzięki któremu wytwarzane przez nas produkty podlegają ciągłym innowacjom i modyfikacjom.

Firma Interchemall Sp. z o.o. jest wielokrotnym laureatem programu Fair Play. Celem programu Fair Play afiliowanego przez Krajową Izbę Gospodarczą i organizowanego przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym jest promocja etyki w działalności gospodarczej, rozumianej jako zespół norm rzetelnego postępowania we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami oraz społecznością lokalną, władzą lokalną i państwową, działań zgodnych z obowiązującym prawem i powszechnie przyjętymi normami społecznymi.

Produkty Interchemall odpowiadają standardom europejskim i są w stanie sprostać oczekiwaniom wymagających klientów. Wdrożony system norm ISO 9001:2008 gwarantuje wysoką jakość zarówno produktów jak i serwisu.

Interchemall - Twój partner w izolacjach.

Zapraszamy do współpracy!

 

 
INTERCHEMALL sp. z o.o. | ul. Chemiczna 18 | Natolin 05-825 Grodzisk Mazowiecki | tel: 22 739 04 44, kom: 696 404 404 | email: firma@interchemall.com.pl
Copyright © 2012 Interchemall Sp. z o.o.
Created by PostFactum