Zaloguj Odzyskaj hasło

Rejestracja

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Zarejestruj
Twój Partner w izolacjach

Polityka jakości

System Zarządzania Jakością został po raz pierwszy wdrożony w firmie Interchemall w grudniu 2000 roku - oparty o wymagania normy PN-ISO 9002:1994. W 2003 roku został on zmodyfikowany i poszerzony tak, by spełniał wymogi normy ISO 9001:2000. Dziś działamy w oparciu o normę ISO 9001:2008 którą w marcu 2017 roku będziemy uaktualniać do wersji ISO 9001:2015. Ponadto nieprzerwanie praujemy nad wdrożeniem normy ISO/TS 16949:2009.

W praktyce stosowanie się firmy do powyższych norm oznacza spełnianie międzynarodowych standardów jakości, poprawę funkcjonowania oraz ukierunkowanie firmy tak, aby w jak najwyższym stopniu spełniać oczekiwania Klienta.

Satysfakcja naszych Partnerów jest dla nas priorytetem. W związku z tym zwracamy szczególną uwagę na kompetentną i wykwalifikowaną kadrę, nowoczesne metody produkcji przy użyciu najlepszych maszyn i urządzeń oraz szybkość reakcji na potrzeby rynku. Takie możliwości daje nam własne nowoczesne laboratorium oraz rozwinięte zaplecze techniczne.

Polityka Jakości w Interchemall jest doskonale zintegrowanym systemem, który obejmuje całość organizacji. Zaangażowanie w działania na rzecz firmy zarówno pracowników, jak i kierownictwa oraz prawidłowo skoordynowana współpraca zapewniają przedsiębiorstwu funkcjonowanie zgodne z jego założeniami oraz dają możliwość skutecznej i sprawnej realizacji celów.

Stale doskonalimy nasze produkty oraz procesy. Prowadzimy systematyczną kontrolę i ocenę zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną z wykorzystaniem takich źródeł jak: pomiary satysfakcji klientów, audyty wewnętrzne, działania korygujące i zapobiegawcze, reklamacje klientów, przeglądy kierownictwa. Działania te czynią z nas solidnego, profesjonalnego dostawcę oraz pewnego partnera biznesowego.


Pliki do ściągnięciaINTERCHEMALL sp. z o.o. | ul. Chemiczna 18 | Natolin 05-825 Grodzisk Mazowiecki | tel: 22 739 04 44, kom: 696 404 404 | email: firma@interchemall.com.pl
Copyright © 2012 Interchemall Sp. z o.o.
Created by PostFactum